rybarweb.cz

Free Spirit Prut Seeker 12′ 2.75lb korek

Tento designový produkt Free Spirit Prut Seeker 12' od známé kvalitní značky Free Spirit lze pořídit tady a teď právě za extra cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 9 600 Kč.
EAN: 8595602252251
Free Spirit Prut Seeker 12'

Pruty Seeker mají 40t japonský Toray uhlík s diagonálním vzorem, což jim propůjčuje výjimečný vzhled a působí zcela ojediněle.

Pruty Seeker mají 40t japonský Toray uhlík s diagonálním vzorem, což jim propůjčuje výjimečný vzhled a působí zcela ojediněle.

Vynikající jsou i jejich vlastnosti, které umožňují jak daleké nahazování, tak velmi citlivé a příjemné zdolávání. Povrch prutů je matný, bez laku, zbrušován laserem. Díky této technologii je prakticky nelze poškrábat. I po letech vypadají jako nové.

Všechny kaprové pruty jsou vybaveny speciálním karbonovým sedlem navijáku. Sedlo má černé kování, stejně tak i koncovka rukojeti je z černého acetilu. Černá očka Seaguide TDG z nerezové oceli s vnitřní adamanovou povrchovou úpravou, která jim dodává silnější a odolnější ochranu než jiným podobným stylům vodítek, přičemž hmotnost je minimální.

Vyjma 2,75 lb všechna začínají 50 mm a končí 16 mm. Rukojeť je buď dělená, nebo celokorková. Na spodní straně blanku jsou údaje o testovací křivce, takže rybáři, kteří chtějí testovací křivky kombinovat, tak mohou učinit, aniž by se pruty opticky lišily.

  • 12’ 2,75lb 40mm – Vysoce univerzální prut, použitelný na menších a středně velkých vodách, nebo na vyvážení. Příjemná akce. Z 70 – 85g.