rybarweb.cz

Free Spirit Prut Seeker 12′ 3.25lb 50mm

Velmi prodávaný produkt Free Spirit Prut Seeker 12' značky Free Spirit pohodlně dostanete tady nyní za super cenu! Cena od 9 600 Kč.
EAN: 8595602252268
Free Spirit Prut Seeker 12'

Pruty Seeker mají 40t japonský Toray uhlík s diagonálním vzorem, což jim propůjčuje výjimečný vzhled a působí zcela ojediněle.

Pruty Seeker mají 40t japonský Toray uhlík s diagonálním vzorem, což jim propůjčuje výjimečný vzhled a působí zcela ojediněle.

Vynikající jsou i jejich vlastnosti, které umožňují jak daleké nahazování, tak velmi citlivé a příjemné zdolávání. Povrch prutů je matný, bez laku, zbrušován laserem. Díky této technologii je prakticky nelze poškrábat. I po letech vypadají jako nové. Všechny kaprové pruty jsou vybaveny speciálním karbonovým sedlem navijáku. Sedlo má černé kování, stejně tak i koncovka rukojeti je z černého acetilu. Černá očka Seaguide TDG z nerezové oceli s vnitřní adamanovou povrchovou úpravou, která jim dodává silnější a odolnější ochranu než jiným podobným stylům vodítek, přičemž hmotnost je minimální. Vyjma 2,75 lb všechna začínají 50 mm a končí 16 mm.

Rukojeť je buď dělená, nebo celokorková. Na spodní straně blanku jsou údaje o testovací křivce, takže rybáři, kteří chtějí testovací křivky kombinovat, tak mohou učinit, aniž by se pruty opticky lišily.

  • 12’ 3,25lb 50mm – Vynikající prut na velké řeky, jako je Labe, též výborný na daleké házení nebo vyvážení na větších vodách. Z 90 – 105g.