rybarweb.cz

Delphin Prut Armada NX BlackWay Cork 360cm 3lbs 3díl

Tento oblíbený kus Delphin Prut Armada NX BlackWay Cork od společnosti s dlouholetou tradicí Delphin pohodlně získáte u nás za nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 1 696 Kč.
EAN: 8586018508056
Delphin Prut Armada NX BlackWay Cork
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 696

ARMADA NX BlackWay je druhá generace jednoho z nejpopulárnějších kaprařských prutů od značky Delphin.

ARMADA NX BlackWay je druhá generace jednoho z nejpopulárnějších kaprařských prutů od značky Delphin. Elegantní design, kvalitní blank či korková rukojeť. To jsou základní pilíře prutů Armada, které jsme zachovali i u řady NX. Kromě toho jsme však zapracovali několik důmyslných prvků a posunuli tak novou generaci ještě o level výše.

Jedním z nich, kterého si všimnete již při prvním kontaktu, jsou přetvarovaná očka se SIC výplní, která svým tvarem minimalizují možnost zamotání vlasce během nahazování. Proměnou prošla i rukojeť, která je v novém provedení tenčí a vizuálně působivější. Kromě toho je osazena ověřeným DPS sedlem černé barvy, které vždy udrží naviják spolehlivě na svém místě. Velmi působivými designovými detaily jsou laserem vypálený název ve spodní části korkové rukojeti či grafika doplněná zlatým vinutím.

Pro ARMADU typická parabolická akce vám umožní si dokonale vychutnat i zdolávání menších ryb, ale bez problémů si poradí i s kapitálními úlovky. Kromě toho jsme novou generaci rozšířili také o 3,5 lbs verzi, která vám při nahazování umožní dostat montáže do větších vzdáleností.

Univerzální kaprařský prut, vhodný na menší jezera, řeky, ale i velké vodní nádrže. Prut, který si poradí s každou výzvou a nezalekne se ani těch největších úlovků. A to vše za bezkonkurenční cenu!

  • Průměr blanku nad rukojetí: 13,5mm
  • Počet oček: 6
  • Velikost naváděcího očka: 50
  • Rukojeť: korek
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 64cm