rybarweb.cz

Shimano Prut Tribal TX-Ultra A 3,96m 3,5lb 2díl

Vysoce kvalitní produkt Shimano Prut Tribal TX-Ultra A od kvalitní společnosti Shimano máte možnost najít zde nyní za super peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 14 359 Kč.
EAN: 0022255235594
Shimano Prut Tribal TX-Ultra A
Zjistit dostupnost »
Značka: Shimano
14 359

Tribal TX Ultra A je pozoruhodným mistrovským dílem v konstrukci rybářských prutů. 

Tribal TX Ultra A je pozoruhodným mistrovským dílem v konstrukci rybářských prutů. Bezkonkurenční odhazovací výkon je vytvořen kombinací tří exkluzivních uhlíkových technologií SHIMANO – Spiral X Core pro torzní tuhost, Hi-Power X pro redukci zkroucení blanku a futuristická karbonová rukojeť pro rychlejší přenos síly a lepší pocit chování ryby při jejím zdolávání.

Tyto technologie také snižují celkovou hmotnost prutu, což z něj činí nejlehčí kaprový prut v řadě TX. Výsledkem konstrukčního snažení je zvýšení rychlosti špičky prutu při nahazování s maximální vrhací silou. Pomocí 3,96m prutu TX Ultra 13 INT a se zátěží 128 g bylo dosaženo úctyhodné odhazovací vzdálenosti 201 m! Mimořádných výkonů z hlediska délky odhozu a přesnosti zásahu cílové plochy dosahují rovněž i další modely těchto prutů, včetně prutů s testovacími křivkami 3,00 a 3,25 lb.

Zkombinujete-li prut TX Ultra s jakýmkoli Shimano Big Pit navijákem, vybaveným pomalou (Slow) nebo super pomalou oscilací (Super Slow Oscillation), dostanete excelentní kaprovou sestavu na světové úrovni, kterou vám bude každý závidět.