rybarweb.cz

Shimano Naviják Big Baitrunner LC 14000 XTB

Akční produkt Shimano Naviják Big Baitrunner od značky Shimano lze pořídit u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena od 5 247 Kč.
EAN: 0022255212960
Shimano Naviják Big Baitrunner LC
Zjistit dostupnost »
Značka: Shimano
5 247

Oblíbený naviják Big Baitrunner je zpět! A teď vybaven nejlepšími technologiemi Shimano!

Oblíbený naviják Big Baitrunner je zpět! A teď vybaven nejlepšími technologiemi Shimano! Navijáky jsou opatřeny velkou cívkou AR-C, pomalou oscilací a systémem pokládky vlasce Aero Wrap II. Tato kombinace umožňuje dosahovat extrémních vzdáleností při odhazování.

Navijáky využívají uložení převodovky X-Ship, které se stará o hladký přenos výkonu a dokonalé polohování ozubených převodů v zátěži díky dvoubodovému ukotvení pastorku v kuličkových ložiscích. Všechna čtyři zapouzdřená kuličková ložiska S A-RB zvyšují odolnost a prodlužují životnost ozubených převodů. Převodovka byla přepracována za účelem snížení tření a zvýšení účinnosti přenosu výkonu z dlouhé hliníkové kličky na rotor navijáku. To umožňuje využít větší kroutící moment a sílu při navíjení, takže zdolávání ryby je snadnější a chování úlovku se dá lépe kontrolovat.

Navijáky jsou k dispozici ve dvou velikostech – velký Big Baitrunner je díky obdivuhodnému odhazovacímu výkonu perfektním navijákem pro práci na nejrozlehlejších kaprových lovištích, menší Medium Baitrunner je skvělou volbou pro středně veliká loviště, kde odhazovací vzdálenost není nejdůležitějším požadovaným parametrem.

Oba typy navijáků jsou dodávány s redukcemi kapacity cívky.

Parametry:
Hmotnost (g) 720
Převodový poměr 4,6:1
Ložiska 4+1
Max. brzdná síla (kg) 15

© 2023, Copyright Kvalitní rybářské vybavení a rybářské doplňky