rybarweb.cz

Mivardi Naviják Kappa 8000 + Vlasec CamoCODE Mainline 0.355mm 600m

Oblíbený a akční produkt Mivardi Naviják Kappa 8000 + Vlasec od dodavatele s dlouholetou historií Mivardi jde koupit tady nyní za nejnižší cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 599 Kč.
Mivardi Naviják Kappa 8000 + Vlasec
Zjistit dostupnost »
Značka: Mivardi
1 599

Mivardi naviják Kappa + Mivardi vlasec CamoCODE Mainline : Model navijáku s volnoběžným brzdovým systémem a nadstandardní kvalitou zpracování a kaprařský vlasec nejvyšší třídy.

Mivardi Naviják Kappa + CamoCODE Mainline Model navijáku s volnoběžným brzdovým systémem a nadstandardní kvalitou zpracování. Je dostupný v neobvykle širokém množství velikostí od vysokokapacitních modelů, vhodných na kaprařinu až po malé velikosti, určené pro lov na method feeder. Úniková i zdolávací brzda jsou dokonale citlivé a celkový chod navijáku přesvědčuje o své kvalitě při prvním zatočení. Naviják je osazen deseti kuličkovými ložisky a odolnou mechanikou přesné oscilace.

Kaprařský vlasec nejvyšší třídy. Jeho proměnlivé zbarvení ve čtyřech různých odstínech zajišťuje dokonalé splynutí s různými povrchy dna. Vyznačuje se velkou poddajností a minimálním kroucením. Velmi nízká průtažnost je vhodná pro lov na velké vzdálenosti. Vysoká oděruvzdornost zvýší vaše šance na zdolání ryby v obtížných podmínkách při lovu ve vázkách.