rybarweb.cz

Shimano Naviják Power Aero 14000 XSB

Tento designový kus Shimano Naviják Power Aero 14000 od populární značky Shimano pohodlně seženete v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu! Aktuálně stojí u nás 8 415 Kč.
EAN: 0022255216432
Shimano Naviják Power Aero
Zjistit dostupnost »
Značka: Shimano
8 415

Big Pit naviják Power Aero přichází na trh v tmavé a stříbrné verzi, což z něj dělá vzhledově atraktivní naviják pro fanatické příznivce kaprového a surfového rybolovu.

Big Pit naviják Power Aero přichází na trh v tmavé a stříbrné verzi, což z něj dělá vzhledově atraktivní naviják pro fanatické příznivce kaprového a surfového rybolovu.

Naviják je vybaven špičkovými technologiemi a konstrukčními prvky – především výkonnou převodovkou HAGANE, pevným tělem HAGANE, uložením převodovky X-Ship, jednodílným překlápěčem a především novou ochranou navijáku proti vodě X-Protect. Tento výčet jasně napovídá, že půjde o naviják s extrémní životností a reputací skutečného dříče. Naviják má relativně malé kompaktní tělo, se kterým se dobře pracuje.

Konstrukce montáže Parallel Body výrazně prodlužuje odhazovací vzdálenost a zlepšuje přesnost odhazování, neboť nedochází k rušivému vytváření smyček při průchodu vlasce očky prutu. Provedení Parallel Body v kombinaci se skvělou pokládkou vlasce Super Slow 5 se postará o spolehlivé odhození nástrahy přesně do požadovaného místa na lovišti.

Nová vysokorychlostní brzda (Hi-Speed Drag) je dokonce rychlejší než známá a osvědčená brzda Instant Drag. Tato brzda umožňuje přepínat naviják prakticky okamžitě z režimu volné cívky do bojového režimu pouhým velmi malým pootočením matice brzdy.

Parametry:
Hmotnost (g) 510
Převodový poměr 4,3:1
Ložiska 8+1
Max. brzdná síla (kg) 20
Kapacita

© 2023, Copyright Kvalitní rybářské vybavení a rybářské doplňky