rybarweb.cz

Shimano Naviják Exsence A C3000M HG

Tento akční a ve slevě kus Shimano Naviják Exsence A C3000M od skvělé a známé značky Shimano lze pořídit právě teď napořád výhodně! Cenově vychází na 12 257 Kč.
EAN: 0022255251662
Shimano Naviják Exsence A
Zjistit dostupnost »
Značka: Shimano
12 257

Naviják Exsence je vyroben s použitím nejmodernějších špičkových materiálů a technologií. Díky tomu má tento mimořádně odolný naviják velmi nízkou hmotnost.

Naviják Exsence je vyroben s použitím nejmodernějších špičkových materiálů a technologií. Díky tomu má tento mimořádně odolný naviják velmi nízkou hmotnost.

Exsence se skutečně má čím chlubit – tělem Hagane Magnesium z hořčíkových slitin, převodovkou Hagane, mikromodulárními převody Micro Module Gear II, technologiemi Silent Drive a X-Protect, rotorem MGL, jedenácti zapouzdřenými kuličkovými ložisky A-RB a jednodílným titanovým překlápečem.

Díky všem těmto vymoženostem naviják umožňuje práci v nejnáročnějších přírodních podmínkách a s technikami mořského rybolovu při zachování neuvěřitelně hladkého a lehkého chodu. Ačkoli model velikosti 3000 váží pouhých 180 g, je přesto vybaven kvalitní a velmi silnou vodotěsnou brzdou s brzdicí silou až 9 kg. Kombinace mikromodulární převodovky Micromodule Gear II a G-Free těla nabízí velmi silný a hladký chod navijáku, který zůstává v rovnováze i při navíjení ve vysoké rychlosti.

Naviják Exsence je dokonalým parťákem při lovu pobřežních druhů ryb, jako jsou mořský vlk, lufara dravá nebo vidlatka tuňákovitá. Není ale určen k lovu tuňáků nebo žraloků, pro tento účel doporučujeme speciální těžké navijáky pro mořský rybolov, jak jsou Twinpower nebo Stella SW. Pro sladkovodní použití je naviják Exsence ideální na všechny druhy ryb a především pro techniky lovu všude tam, kde se využívají tenké splétané šňůry.

Parametry:
Hmotnost (g) 180
Převodový poměr 6,0:1
Ložiska 11+1

© 2023, Copyright Kvalitní rybářské vybavení a rybářské doplňky