rybarweb.cz

Shimano Naviják Aero Technium Magnesium 14000 XSD

Kvalitní a levný výrobek Shimano Naviják Aero Technium Magnesium 14000 od odblíbeného výrobce Shimano lze koupit právě teď ve výhodné akci. Nyní lze objednat jen za 16 712 Kč.
EAN: 0022255249164
Shimano Naviják Aero Technium Magnesium
Zjistit dostupnost »
Značka: Shimano
16 712

Aero Technium Mgs je všeobecně považován za špičkový velkokapacitní naviják.

Aero Technium Mgs je všeobecně považován za špičkový velkokapacitní naviják.
Jedná se o jedinečný naviják svého druhu, který byl vyroben za použití nejnovějších technologií firmy Shimano, kde byla značná část vývoje směřována k docílení té nejlepší odhozové vzdálenosti.

Seznam veškerých vlastností tohoto navijáku je opravdu pozoruhodný, k výrobě byl použitý každý dostupný prvek technologií Shimano. Tělo z materiálu Hagane , rám z Magnésia dělají naviják neuvěřitelně lehkým, ale taky velice odolným. Převody z materiálu Hagane (kované za studena) pro jejich maximální pevnost, tichý infinity pohon pro vyšší sílu, hladkost, trvanlivost při navíjení. Jednodílný překlapěč z titanu vždy navede vlasec perfektně na rolničku při optimální pevnosti překlapěče.

Pozoruhodnou vlastností je také cívka 45mm se systémem SuperSlow 10 (ukládání vlasce), který zvládně uložit 107otoček za jednu oscilaci, aby se tak dosáhlo dokonalého lineárního uložení vlasce, dosažení větších vzdáleností a celkově pro lepší, přesnější nahazování a ovládání při rybolovu.

  • tělo z materiálu Hagane
  • ložiška: 8+1
  • náhradní hliníková cívka (kovaná za studena)
  • Voděodolná brzda: Ano
  • Jednoduchá klička (hlíníková)