rybarweb.cz

Mivardi Lehátko Comfort XL8

Tento velmi oblíbený kus Mivardi Lehátko Comfort od výrobce s mnohaletou tradicí Mivardi lze sehnat na našich stránkách se slevou. Nyní nakoupíte za 3 231 Kč.
EAN: 2000020822925
Mivardi Lehátko Comfort
Zjistit dostupnost »
Značka: Mivardi
3 231

Velké, ploché a dokonale komfortní lehátko. Měkký polštář a bohatě polstrovaná matrace s hřejivým fleecovým potahem zajišťují pohodlí i při delších výpravách. Krajní části potahu matrace jsou vyrobeny ze silného, pevného a omyvatelného materiálu B-POL 600D, který je téměř nezničitelný a zajišťuje dlouhou životnost.

Velké, ploché a dokonale komfortní lehátko. Měkký polštář a bohatě polstrovaná matrace s hřejivým fleecovým potahem zajišťují pohodlí i při delších výpravách. Krajní části potahu matrace jsou vyrobeny ze silného, pevného a omyvatelného materiálu B-POL 600D, který je téměř nezničitelný a zajišťuje dlouhou životnost. Nohy jsou zakončeny velkými výkyvnými packami proti zaboření v exkluzivním designu Mivardi. Unikátně řešené zámky aretace nohou přinášejí pohodlné a rychlé ovládání výsuvu jedním dotekem a zároveň maximální spolehlivost. Velmi pevný rám umožňuje dokonalé napnutí matrace. Lehátko Comfort je dostupné ve variantě se šesti nebo osmi nohami.

Tabulka parametrů
Poznámky 8 nohou
Nosnost 160 kg
Rozměr 213 x 86 cm

Transportní rozměr: 85 x 80 x 35 cm

Hmotnost: 11kg