rybarweb.cz

Zfish Lehátko Bedchair Siesta X8

Výjimečný kus Zfish Lehátko Bedchair Siesta od top výrobce Zfish je k dispozici tady teď právě ve výprodejové akci. Akční cena od 2 999 Kč.
EAN: 8506156078884
Zfish Lehátko Bedchair Siesta
Zjistit dostupnost »
Značka: Zfish
2 999

ZFISH Lehátko Siesta X8 je zcela nový koncept „FLAT“ lehátka bez kloubu, jehož matraci jsme sami velice pečlivě designovali a testovali a tak Vám můžeme zaručit maximální možné pohodlí a jsme přesvědčeni, že ve své kategorii se jedná o jedno z nejpohodlnějších lehátek na trhu.

ZFISH Lehátko Siesta X8 je zcela nový koncept „FLAT“ lehátka bez kloubu, jehož matraci jsme sami velice pečlivě designovali a testovali a tak Vám můžeme zaručit maximální možné pohodlí a jsme přesvědčeni, že ve své kategorii se jedná o jedno z nejpohodlnějších lehátek na trhu. Lehátko je dostatečně široké a díky zcela ploché konstrukci skutečně velice pohodlné. Samotná matrace je vyrobena z odolného a omyvatelného polyesteru : Oxford 600D. Samozřejmostí jsou pevné teleskopické nohy umožňující zvednutí lehátka do požadované výšky a srovnání do ideální roviny. Nohy jsou standartně opatřeny výkyvnými patkami proti zaboření do měkkého terénu. Lehátka ZFISH Siesta jsou dostupná ve verzích s 8-mi nebo 6-ti nohami.

  • Materiál matrace – polyester Oxford 600D
  • 8 pevných a snadno nastavitelných nohou
  • Rozměry : 205×85 cm
  • Hmotnost: 10 Kg