rybarweb.cz

Hotspot Design Mikina Fishing Mania Pike – L

Tento diskontní kousek Hotspot Design Mikina Fishing od společnosti s výborným jménem Hotspot Design snadno pořídíte tady a teď právě opravdu levně! Výhodně za skvělou cenu 1 390 Kč.
EAN: 8054382261292
Hotspot Design Mikina Fishing Mania

Mikina
Pike
Fishing
Mania
je
určena
všem
rybářům,
kteří
hrdě
prezentují
svoji
celoživotní
vášeň
lovu
štik.

Mikina Pike Fishing Mania je určena všem rybářům, kteří hrdě prezentují svoji celoživotní vášeň lovu štik.

Stylová a pohodlná mikina rovného střihu s precizními detaily, jako je reliéfní tisk a zelená kresba štiky s textem „Fishing Mania“. Na pravé straně plastické logo s nápisem „Pike“. Moderní design a ergonomický střih pro maximální volnost pohybu. Velká klokaní kapsa nejen pro zahřátí rukou. Žebrované manžety a lem, kapuce nastavitelná stahovací šňůrkou. Mikina má kapucí a klokaní kapsu, v černém provedení z tzv. heavyweight materiálu. Jedná se o velmi pevný materiál s extra tloušťkou a jemnou vnitřní stranou.

Mikina je velmi příjemná na těle, teplá a velmi měkká. Lze ji kombinovat se všemi ostatními výrobky řady Fishing Mania (tričko, kalhoty, tepláky, kraťasy, polo, kšiltovka, čepice, legíny a nákrčník). Můžete se tak obléknout do jedinečného a krásného outfitu, který je dokonale vyladěný. Všechny naše mikiny zaručují maximální komfort získaný použitím nejlepších druhů bavlny. Bavlna se vyrábí spřádanými metodami, kterými je možné vyrobit velmi tenké bavlněné nitě, odolnější, jemnější a příjemné na kůži. Postranní šití zaručuje perfektní nošení i po opakovaném praní. Navíc jsme použili chemické ošetření pro zachování barevnosti a konečné ošetření předepráním, aby se zabránilo smrštění bavlny.

Produkty Hotspot jsou vhodné nejen pro rybolov, ale i pro běžné oblékání. Jedná se o nový trend, který snese srovnání s nejznámějšími módními značkami. Jeho součástí je maximální kvalita ve všem, co se týká designu, stylového oblékání, kvality materiálů a výrobních procesů.

HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií.

Návod na praní: Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme ž