rybarweb.cz

Hotspot Design Bunda Carpfishing Eco Zip – L

Kvalitní a velmi žádaný kus Hotspot Design Bunda Carpfishing Eco Zip - pocházející od značky Hotspot Design jde koupit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Stojí teď u nás 3 499 Kč.
EAN: 8054382260936
Hotspot Design Bunda Carpfishing Eco

Špičková
nepromokavá,
větruvzdorná
a
hřejivá
kaprařská
bunda
se
zipem!

Špičková nepromokavá, větruvzdorná a hřejivá kaprařská bunda se zipem!

Perfektní, stylová a velmi kvalitní kaprařská bunda od společnosti Hotspot Design, která je vyrobena z vodotěsného, prodyšného a odolného nylonu 320T, který vás ochrání od větru, s vodním sloupcem 5000mm WP / 3000g VMP). Je polstrovaná 160gsm polyestreovou tkaninou pro zahřátí i v opravdu chladných dnech.

Bundu můžete používat i při velmi nízkých teplotách a bude vám příjemně. Jedná se o teplý, polstrovaný a robustní produkt, který je vhodný pro outdoorové aktivity, a který vás udrží v teple a suchu a současně odvětrává vlhkost z těla. Tato bunda je odolná vůči špatným venkovním podmínkám jako je silný déšť a vítr. Kapuca je perfektně nastavitelná okolo hlavy, pokud ji nepoužíváte, tvoří vysoký límec, který udržuje váš krk v teple. Zip vpředu je voděodolný, stejně tak je voděodolná kapsa na hrudi a dvě velké boční kapsy s vertikálními zipy pokrytými širokou ochrannou klapkou.

Bunda má i vnitřní kapsu na zip. Všechny kapsy jsou prostorné a praktické. Zadní část bundy je prodloužená, takže vám chrání záda a poskytuje jim pohodlí a teplo. Rukávy jsou tvarované a díky designovým kovovým cvočkům lze manžety libovolně nastavit. Výjimečně teplá, prodyšná, robustní a nepromokavá bunda, odolná proti větru, ve které se mísí nadčasový a stylový design. Výsledkem je skvělá a velmi kvalitní bunda!