rybarweb.cz

Hotspot Design Kšiltovka Spoon

Zlevněný produkt Hotspot Design Kšiltovka s pečetí kvality od značky Hotspot Design dostanete aktuálně extra výhodně. Ceny již od 680 Kč.
EAN: 8054382264347
Hotspot Design Kšiltovka

Jedna
z
„nejostřejších“
kšiltovek
od
Hotspot
Design
určená
všem
milovníků
přívlače
a
lovu
dravců.
Lze
ji
skvěle
kombinovat
s
tričkem
SPOON!

Jedna z „nejostřejších“ kšiltovek od Hotspot Design určená všem milovníků přívlače a lovu dravců. Lze ji skvěle kombinovat s tričkem SPOON!

Kšiltovka SPOON z 90% polyesterové osmanské látky a 10% bavlny, černá barva, unisex, jedna velikost pro všechny. Osmanská tkanina má mírný síťový efekt, je to prodyšná a roztažitelná tkanina, která zabraňuje změnám velikosti a deformaci kšiltovky. Zaručuje pohodlné nošení za všech podmínek.

  • Přední část čepice: Nástraha SPOON v dobře viditelném reliéfním potisku s „adrenalinovými“ linkami vyšívanými na obou stranách.
  • Kšilt : Text SPOON v dobře vytištěném reliéfním tisku a „adrenalinová“ linie s vyšívaným logem Hotspot Design. Na přední straně kšiltu logem Hotspot Design v kontrastní barvě vytištěné po celé délce.
  • Zadní část: kovová spona pro nastavení obvodu čepice. Na logu pásky vyšívaný nápis Hotspot Design. Spona s logem Hotspot Design