rybarweb.cz

Delphin Prut Corsa Black Carp SiC 360cm 3lb 3díl

Tento neodolatelný kus Delphin Prut Corsa Black Carp SiC 360cm od kvalitní značky Delphin máte možnost koupit u nás za super cenu. Nyní můžete mít za 1 646 Kč.
EAN: 8586018488440
Delphin Prut Corsa Black Carp SiC
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 646

Řada kaprařských prutů v mimořádně elegantním černém designu, které představují opravdu exkluzivní kousek ve střední cenové kategorii.

Řada kaprařských prutů v mimořádně elegantním černém designu, které představují opravdu exkluzivní kousek ve střední cenové kategorii.

Corsa Black je postavena na kvalitním blanku z 24T uhlíku, podobně jako ověřený a velmi oblíbený model ETNA E3. Prut na první pohled překvapí svým mimořádně štíhlým bankem, který patří jednoznačně mezi nejštíhlejší na trhu ve své třídě. Přesto si zachovává své skvělé parabolické vlastnosti při zdolávání či nahazování. Na blanku je navíc po celé délce aplikována PowerWrap technologie, kterou si všimnete už při prvním kontaktu s prutem. Jde o dodatečné vinutí karbonu kolem prutu, kterým je dosaženo značné zvýšení pevnosti a odolnosti vůči přetížení, což v praxi znamená mnohem vyšší životnost a snížení náchylnosti na mechanické poškození. PowerWrap je taktéž na celé rukojeti, díky čemuž se lépe drží v ruce a spolu s pogumovanou Shrink pěnou na konci vytváří dokonale protiskluzový povrch.

CorsaBlack disponuje také PowerJoin spojem. Jde v podstatě o nenápadný detail, který je však velmi důležitým prvkem prutu. Jeho podstata spočívá v malém kovovém kroužku, osazeným na konci každého dílu, tedy v místě spoje s druhým dílem. Úkolem tohoto kroužku je minimalizovat možnost tříštivého poškození blanku, což prodlužuje životnost a zlepšuje odolnost prutu.

Blanky jsou osazeny osvědčenými SIC očky, na které se můžete spolehnout v každé situaci, ať už při použití vlasce nebo šňůry.

Technické parametry:

Model: 360cm/3.00lbs

  • Počet dílů: 3
  • Průměr blanku nad rukojetí: 13mm
  • Počet oček: 6
  • Transportní délka: 126 cm
  • Hmotnost: 330g
  • Rukojeť: PowerWrap, Shrink s EVA koncovkou
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 62cm
  • Velikost naváděcího očka: 50 cm