rybarweb.cz

Delphin Pouzdro na prut Porta Pocket 390-3 150cm

Unikátní a žádaný produkt Delphin Pouzdro na prut Porta Pocket originál od značky Delphin lze koupit právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 1 035 Kč. EAN: 8586018447850
Delphin Pouzdro na prut Porta
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 035
Popis produktu

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelem vycházejícím z klasického a oblíbeného pouzdra PORTA.

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelem vycházejícím z klasického a oblíbeného pouzdra PORTA. Toto pouzdro určené pro 2 kompletní třídílné pruty délky 390cm s dvěma navijáky je kompletně navrženy designéry značky Delphin.

Pouzdro je plně polstrované 6mm výstelkou na každé stěně, včetně předělovací stěny. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Obě vnitřní komory na pruty jsou fixovateľné pomocí suchého zipu na jejich vrchu. Při navrhování pouzder jsme mysleli na uložení největších navijáků a dovolíme si tvrdit, že je sem možné uložit 99,9% běžně používaných kaprařských sestav, včetně těch, s očky velikosti 50mm!

Model má po straně extra dlouhé kapsa se zipem, které slouží například pro transport rybářského podběráku. Na něm jsou našity uložení na rázsošky i se stahovací páskou. Toto pouzdro tak pojme většinu těžko skladného rybářského náčiní.

Celý materiál pouzdra je vyroben z odolné látky, která bez problémů odolá běžnému dešti. Spodní část pouzdra je navíc chráněna odolným, nepromokavým materiálem, což umožňuje položení této části pouzdra i na mokrou zem, či dokonce do louže. Lehké zipy s kovovým běžcem, komfortní rukojeť či pás pro zavěšení pouzdra na rameno dotvářejí vysoce praktické využití tohoto pouzdra.

Technické parametry:

  • Vnější délka pouzdra – 150cm 
  • Délka bočního kapsy- 110cm 
  • Pro 3 dílné pruty délky 390cm