rybarweb.cz

Delphin Pouzdro na návazce Atoma RigFIX

Oblíbený produkt Delphin Pouzdro na návazce od oblíbené značky Delphin snadno získáte právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. V akci za cenu 298 Kč.
EAN: 8586018504157
Delphin Pouzdro na návazce
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
298

Toto praktické pouzdro slouží zejména k uložení a organizaci method feederových návazců, které jsou díky pouzdru vždy rovné a rychle po ruce, což ocení každý správný feederista.

Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený rybář, ale dobře organizované rybářské náčiní a pomůcky šetří drahocenný volný čas u vody a zároveň poskytují ochranu vaší výbavě, abyste se bezstarostně mohli věnovat nejkrásnějšímu koníčku. I pro tyto důvody jsme se do naší nabídky rozhodli zařadit pouzdro na návazce ATOMA RigFIX.

Toto praktické pouzdro slouží zejména k uložení a organizaci method feederových návazců, které jsou díky pouzdru vždy rovné a rychle po ruce, což ocení každý správný feederista. Pouzdro je jednoduché konstrukce a jeho vnitřek je tvořen odolným tvrzeným molitanem se dvěma výřezy. Ve výřezech se nacházejí ocelové tyčky pro zachycení háčků.

Pro napnutí a uchycení návazců o molitan je pouzdro vybaveno 30 špendlíky, které umožňují mít vždy dostatečné množství připravených návazců, což ocení závodní feederisté, ale i obyčejní rybáři. Z vnější strany je pouzdro vyztužené a potažené odolným materiálem. Pouzdro je osazeno zipem s kovovým běžcem, na kterém je stylový držák s logem Delphin.

Pouzdro je designově laděno do naší feederové série ATOMA, kde barevnou kombinaci tvoří šedý povrch pouzdra v kombinaci s bordó prvky.