rybarweb.cz

Deeper Nahazovací sonar Chirp+ 2 a Range Extender ZDARMA!

Oblíbený a akční kus Deeper Nahazovací sonar Chirp+ 2 a od společnosti s výborným jménem Deeper lze sehnat na našich stránkách teď za super peníze! Ve skvělé akci za 9 899 Kč.
EAN: 4779032950671
Deeper Nahazovací sonar Chirp+ 2 a
Zjistit dostupnost »
Značka: Deeper
9 899

SPOJILI JSME TO NEJLEPŠÍ! NEJVÝKONNĚJŠÍ SONAR CHIRP+2 A K NĚMU PŘIDALI EXTENDER PRO ROZŠÍŘENÍ SIGNÁLU ZCELA ZDARMA.

Chirp+ 2 a Range Extender ZDARMA

SPOJILI JSME TO NEJLEPŠÍ! NEJVÝKONNĚJŠÍ SONAR CHIRP+2 A K NĚMU PŘIDALI EXTENDER PRO ROZŠÍŘENÍ SIGNÁLU ZCELA ZDARMA. 

PROČ CHIRP+ 2?

Sonar Deeper CHIRP+ 2 je inovativní a výkonný bezdrátový echolot navržený speciálně pro rybáře, kteří hledají precizní a detailní informace o podmořském prostředí. Tento moderní nahazovací sonar představuje revoluci v rybolovu, poskytuje vysoký výkon a spoustu funkcí pro zlepšení vaší rybářské zkušenosti.

Jasný obraz a dokonalá přesnost jsou hlavními přednostmi sonaru Deeper CHIRP+ 2. Díky revoluční technologii CHIRP, která vysílá nepřetržitý tok frekvencí od nízkých po vysoké, získáváte údaje s vyšším rozlišením a jasnějším obrazem než u tradičních sonarů. Rozlišení cíle až na 1 cm umožňuje snadno identifikovat cílový druh, i když je součástí velkého hejna ryb, nebo sledovat drobné návnady při vertikálním vláčení.

Neuvěřitelné rozpoznávání cíle a přesnost jsou klíčové i v extrémních hloubkách. Sonar CHIRP+ 2 poskytuje minimální šum u hladiny, takže můžete spolehnout na přesné hodnoty sonaru i ve velmi mělkých vodách a dokážete najít ryby i ve vodách hlubokých až 100 metrů.

Sonar Deeper CHIRP+ 2 je vybaven třemi frekvencemi paprsků, které umožňují všestranné použití. S širokoúhlým paprskem budete moci skenovat rozsáhlé oblasti a objevovat místa, kde se ryby shromažďují. S paprskem s úzkým úhlem 7° pak snadno objevíte konkrétní ryby pod silným ledem nebo v extrémních podmínkách.

Díky chytrému propojení s aplikací Fish Deeper™ získáte možnost plánovat, zaznamenávat a analyzovat své rybářské výpravy. Můžete vytvářet vlastní batymetrické mapy a mít tak lepší přehled o podvodní topografii na vašich oblíbených místech.

Jeho snadná přenositelnost a rychlá instalace umožňuje použití z lodi, kajaku, břehu, a dokonce i na rybaření na dírkách. Sonar Deeper CHIRP