rybarweb.cz

Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder Pro

Vynikající kousek Deeper Nahazovací sonar Wifi Fishfinder od značky Deeper máte možnost získat na našich stránkách se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 5 099 Kč.
Deeper Nahazovací sonar Wifi
Zjistit dostupnost »
Značka: Deeper
5 099

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě!

Deeper Smart Sonar PRO používá připojení Wi-Fi a zajišťuje tak větší vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem zařízení. Je navržený tak, aby plaval na hladině vody a skenoval celé dno a vodní sloupec – měřil hloubku, teplotu, strukturu dna, značil ryby – a všechny informace zasílal do vašeho smartphonu nebo tabletu. Deeper Smart Sonar PRO je univerzální nahazovací sonar dokonalý pro rybaření ze břehu, kajaku a rybolov na dírkách pod ledem.

 

Výhoda Wi-Fi

PRO používá připojení Wi-Fi k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu. Připojení Wi-Fi zajišťuje prodlouženou vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem až na 330 stop/100 m.

Sledování extrémní hloubky

PRO pluje na hladině a skenuje povrch pod sebou až do hloubky 260 stop/80 metrů, díky čemuž můžete sledovat veškeré nerovnosti dna a rozpoznáte nejproduktivnější zóny pro rybolov.

Vysoké rozlišení struktury dna

PRO je vybavený vyšším rozlišením skenování, které odděluje objekty ve vzdálenosti až 0,4 stop/1,3 cm a umožňuje pořízení záznamu i menších objektů pod hladinou. A vy tak víte přesně, co lovíte.

Off-line mapy zdarma

<

© 2023, Copyright Kvalitní rybářské vybavení a rybářské doplňky