rybarweb.cz

Suretti Zátěž helikoptéra hruška – 100g

Výjimečný produkt Suretti Zátěž helikoptéra hruška - od značky se zárukou kvality Suretti naleznete aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu! Levně za 41 Kč.
EAN: 8591432001076
Suretti Zátěž helikoptéra hruška

Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže.

Systém BRUCE umožňuje bez nutnosti převazování měnit nejen gramáž, ale i tvar zátěže. Při navazováni si na vlasec navlečete gumový adaptér, pod který pak navážete válečkový obratlík pokud možno perforovaný o průměru 3 až 4 mm, který má funkci zarážky. Na adaptér pak můžete nasadit jednu z výměnných zátěží systému BRUCE, které lze v průběhu lovu volně měnit. Na druhou stranu obratlíku poté navážete Vámi zvolený návazec. Pokud chcete, aby obratlík kladl odpor při vytrhávání a plnil tak funkci prvního záseku při záběru, zvolte obratlík o průměru 3.5 – 4mm.

U většího průměru nemáte jistotu, že ryba po záběru obratlík z adaptéru vytrhne. Gumový adaptér funguje částečně jako šokový absorbér a zároveň chrání i uzel na obratlíku. V tomto systému lze použít i hadičku proti zamotání návazce, kterou lze zasunout do horního konce adaptéru. Každá zátěž ze systému BRUCE je dodávána s jedním gumovým adaptérem.