rybarweb.cz

R-Spekt Kulich Slouch beanie style limited edition šedý

Tento velmi žádaný produkt R-Spekt Kulich Slouch beanie od skvělé a známé značky R-Spekt lze koupit aktuálně opravdu výhodně! Nyní získáte od 349 Kč.
EAN: 8592981000732
R-Spekt Kulich Slouch beanie style
Zjistit dostupnost »
Značka: R-Spekt
349

Ostrý anglický styl mladých kaprařů se dotknul i některých českých rybářů, kterým není lhostejný jejich kaprařský vzhled, a snaží se cítit vždy v pohodě a to nejen u vody. Ostrý anglický styl mladých kaprařů se dotknul i některých českých rybářů, kterým není lhostejný jejich kaprařský vzhled, a snaží se cítit vždy v pohodě a to nejen u vody. Měkoučký „SLOUCH BEANIE STYLE“ kulich je typickým doplňkem rybáře či rybářky vyznávající právě tento styl.

Je to ideální pokrývka hlavy v chladnějších měsících roku, ale současně i vynikající doplněk na běžné noční spaní ve spacáku, kdy chráníte největší úniky tepla z těla. Lze jej natáhnout díky dostatečné velikosti i přes zákrční část a chránit si tak krk, nebo lze do něj schovat velké množství vlasů, pokud jste vyznavači punku a rocku. Kulich se vyznačuje jemným žebrovaným úpletem a je velmi příjemný na dotek. Můžete jej s klidem nosit i v rušném víru velkoměsta a stále být „in R-SPEKT styl“.

Barevné provedení: černý kulich

Materiálové složení: 100% sot touch akryl

Nabízíme ve velikostech: UNI