rybarweb.cz

Přístřešek Quick Set + křeslo CamoCODE Express

Tento kvalitní produkt Přístřešek Quick Set + křeslo originál od výrobce Mivardi jde koupit momentálně v naši nabídce za příznivou cenu! Akční cena 2 999 Kč.
Přístřešek Quick Set + křeslo
Zjistit dostupnost »
Značka: Mivardi
2 999

Shelter Quick Set + Camo Code Express  Extrémně lehký a variabilní přístřešek s multifunkčním využitím + Kompaktní, avšak mimořádně stabilní a robustní křeslo se čtyřmi teleskopickými nohami a pevnými područkami.

Shelter Quick Set + Camo Code Express : Extrémně lehký a variabilní přístřešek s multifunkčním využitím. Díky minimální hmotnosti i přepravním rozměrům je ideální pro kratší vycházky, ale skvěle poslouží jako doplňkový přístřešek i při delších výpravách.

 Jeho rozložení a složení je otázkou vteřin! Po zajištění několika kolíky přístřešek ihned získá nečekaně velkou stabilitu. Obrovskou výhodou je mnoho možností volby výšky a šířky při jeho postavení. Můžete do něj snadno umístit jedno nebo dvě křesílka při zachování dostatečné výšky pro pohodlné vstávání. Po snížení a roztažení bočních stěn je přístřešek vhodný pro klasické použití s jedním lehátkem. Variabilní přední panely lze přizpůsobit všem variantám postavení přístřešku a umožňují částečné uzavření přední části.

 Kompaktní, avšak mimořádně stabilní a robustní křeslo se čtyřmi teleskopickými nohami a pevnými područkami. Minimální transportní rozměry jej předurčují pro kratší vycházky a rybolov na hůře přístupných místech. Nijak však nesnižují jeho celkovou pevnost ani nosnost. Díky speciálně tvarovanému rámu sedáku nabízí toto křeslo nečakaně pohodlné sezení. Samovýsuvné teleskopické nohy jsou vybaveny výkyvnými patkami proti zaboření.