rybarweb.cz

Korda Vak na prsačky Compac Wader Cover

Ve slevě tento výrobek Korda Vak na prsačky od dodavatele kvalitních produktů Korda snadno můžete získat teď opravdu levně. Nyní získáte od 1 449 Kč.
Korda Vak na prsačky Compac
Zjistit dostupnost »
Značka: Korda
1 449

Není nic horšího, než když v noci vyskočíte z bivaku při záběru a chcete si nasadit broďáky, a vy zjistíte, že pršelo a že jsou teď uvnitř plné vody – nebo ještě hůř, jsou uvnitř slimáci!

Není nic horšího, než když v noci vyskočíte z bivaku při záběru a chcete si nasadit broďáky, a vy zjistíte, že pršelo a že jsou teď uvnitř plné vody – nebo ještě hůř, jsou uvnitř slimáci! Compac Wader Cover nejenže řeší přesně tento problém, ale také vám umožňuje snadno přepravovat vaše broďáky , tak aby jste si sebou do auta nevzali nic navíc v podobě bláta či vody.

S vakem Compac Wader Cover můžete při svých výpravách umístit svá prsačky kamkoli chcete, a když je potřebujete použít, stačí je zvednout pomocí rukojeti na vnitřní straně (horní část, když se používá jako přikrývka ) a jste připraveni vyrazit. Víko ze síťoviny na zip umožňuje cirkulaci vzduchu a odpařování vlhkosti, aniž by však unikala tam kam nemá, o to se postará nepropustný odolný voděodolný materiál, ze kterého je vyroben zbytek krytu.

Má také zesílené úchyty na obou stranách v horní části, tak aby byla maximálně usnadněna manipulaci při nakládání na vozík či do auta, a jsou zde také poutka na popruh (není součástí balení).