rybarweb.cz

JRC Taška Rova Camo Carryall Large

Akční kousek JRC Taška Rova Camo od známé kvalitní značky JRC snadno můžete sehnat aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 1 299 Kč.
JRC Taška Rova Camo
Zjistit dostupnost »
Značka: JRC
1 299

ROVA Camo Large Carryall je kompaktní kaprařská taška s precizním provedením v moderním kamuflážovaném dizajnu. Tři velkokapacitní vnější kapsy navržené tak, aby pojaly taštičky na drobnosti se série ROVA Camo Accessory.

ROVA Camo Large Carryall je kompaktní kaprařská taška s precizním provedením v moderním kamuflážovaném designu. Tři velkokapacitní vnější kapsy navržené tak, aby pojaly taštičky na drobnosti se série ROVA Camo Accessory.

Značka JRC se snaží nabídnout kaprařům praktické, spolehlivé a inteligentní produkty pro lov kaprů, které jsou navržena a testovány vášnivými kapraři napříč celou Evropou. Důkazem je toho zcela nová řada, první kamuflážová řada za existenci této věhlasné anglické značky s názvem ROVA, jejíž vzor kamufláže je naprosto jedinečný a přináší na kaprařskou scénu nový trend. V řadě ROVA naleznete bivaky, brolly, pruty, pouzdra na pruty, obaly, tašky, křesla, spací pytle a mnoho dalších žádaných produktů. Tyto produkty jsou živým důkazem této fungující a nestárnoucí filozofie.

Technické údaje:
– pevná a vodě odolná 500D ROVA Camo tkanina
– vysoce kvalitní polstrování pro extra ochranu
– prostorná hlavní kapsa
– prostorné boční a přední kapsy s dvojitými zipy
– zátěžové zipy
– nastavitelný a polstrovaný ramenní popruh
– popruh pro přenášení
– zesílená voděodolná část

Rozměry: 57 x 32 x 33cm