rybarweb.cz

Giants fishing Spací pytel 5 Season LXR Sleeping Bag + Přehoz Exclusive Bedchair Cover ZDARMA!

Hodně oblíbený výrobek Giants fishing Spací pytel 5 Season LXR Sleeping Bag od skvělého a známého výrobce Giants Fishing jde získat momentálně za výborné peníze! Cena již od 2 699 Kč.
EAN: 8592673635204
Giants fishing Spací pytel 5 Season LXR Sleeping Bag

Tento
spací
pytel
je
zárukou
pohodlí,
maximálního
tepelného
komfortu
a
nyní
k
němu
obdržíte
ZDARMA
přehoz
Exclusive
Bedchair
Cover
v
hodnotě
1099,-Kč!!!

Tento spací pytel je zárukou pohodlí, maximálního tepelného komfortu a nyní k němu obdržíte ZDARMA přehoz Exclusive Bedchair Cover v hodnotě 1099,-Kč!!!

Tento spací pytel byl velmi pečlivě vyvíjen a byly na něj použity ty nejlepší a nejmodernější materiály. Na vnější vrstvu, byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „ Peach Skin “ broskvová kůže, který je nepromokavý a odvádí vlhkost (dýchá).

Plně prošívaná zesílená podšívka z microfleece černé barvy a je vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort. Vychytávkou je ukotvení k lehátku po celém obvodu ve spodní části spacího pytle, díky tomu je zajištěn neomezený a bezpečný pohyb. Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou.

  • Rozměry: 200x95x8cm
  • Hmotnost: 4,8kg
  • Tepelný komfort: -12C Extrém do: -20C

 Přehoz ZDARMA! Vysoce kvalitní přehoz Exclusive, který má příjemný povrch Peach Skin, broskvová kůže, která vyniká svojí nepromokavostí a prodyšností. Plně prošívaný microfleece černé barvy se postará o udržení tepla a sucha. Součástí je moskytiéra, která se nachází ve vrchní kapse, ze které ji lze lehce vyjmout.

Specifikace:

  •  rozměry: 220×90 cm 
  •  hmotnost: 1,2 kg