rybarweb.cz

Giants Fishing Prut XRS180 Cork 10ft 3.00lb

Ve slevě tento výrobek Giants Fishing Prut XRS180 Cork od našeho výrobce Giants Fishing jde nakoupit bezpečně online napořád výhodně. Ceny od 2 899 Kč.
EAN: 8592673131348
Giants Fishing Prut XRS180 Cork

Tenké,
výkonné,
citlivé
na
zdolávání,
ale
přitom
s
dostatečnou
sílou
při
nahazování

to
jsou
pruty
od
Giants
fishing
XRS180.
Tato
řada
byla
vyvíjené
a
testována
bez
mála
dva
roky
a
prut

dostatek
síly
jak
na
daleké
hody,
tak
si
sním
skvěle
vychutnáte
zdolávání.

Tenké, výkonné, citlivé na zdolávání, ale přitom s dostatečnou sílou při nahazování – to jsou pruty od Giants fishing XRS180. Tato řada byla vyvíjené a testována bez mála dva roky a prut má dostatek síly jak na daleké hody, tak si sním skvěle vychutnáte zdolávání.

Tato řada byla vyvíjené a testována bez mála dva roky a prut má dostatek síly jak na daleké hody, tak si sním skvěle vychutnáte zdolávání. Blank prutu je vyroben z vysoce modulového blanku IMX-C35T, který má vysokou pevnost i v těch nejextrémnějších situacích. Navíc je ještě zakončen a zpevněn karbonovou punčochou XC-Mesh, která zajistí větší pevnost a odolnost.

Prut je osazen kvalitními SIC očky, které mají vetší průměr a na špičce jsou tři dvoupatková a dvě naváděcí třípatková, což zároveň přispívá ke skvělé akci celého prutu. Počet oček u verze 10ft (3,05m) – 5+1 velikosti oček jsou: 50/40/30/26/20/18 mm. Celá rukojeť je vyrobená z prvotřídního portugalského korku. Kvalitní a spolehlivé sedlo navijáku DPS 18 je minimalistické a krásně ladí se štíhlím blankem prutu. Prut je osazen karbonovým klipem na vlasec.