rybarweb.cz

Fencl Dětský podběrák Karásek zelený – polyesterová síť

Zajímavý kousek Fencl Dětský podběrák Karásek zelený od společnosti Fencl máte možnost koupit v naší nabídce za super peníze! Ceny již od 960 Kč.
Fencl Dětský podběrák Karásek zelený
Zjistit dostupnost »
Značka: Fencl
960

Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový od značky Fencl® určený pro malé rybářky.

Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový od značky Fencl® určený pro malé rybářky. 

Sklápěcí teleskopický podběrák je vyroben z kvalitních hliníkových slitin a díky kovovému zámku a nerezové pružině lze podběrák velmi pohotově vyklapnout jednou rukou a je ihned připraven k záběru pro malé rybářky.

Rám podběráku je vyroben z kvalitního hliníku potažený povrchovou eloxovou úpravou, tvar byl navržen a zkonstruován ve spolupráci s českými rybáři pro skvělou manipulaci a snadné vylovení ryby.Díky prémiové pogumované síťi je podběrák velmi lehký a proto je vhodný pro malé rybářky. 

Díky dvoudílnému teleskopu, který lze zaaretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 150 cm. Nakonci podběráku je gumová rukojeť s kovovým očkem, který lze v kombinaci s naším magnetickým držákem připnout na opasek, kde je podběrák složený a v momentě záběru podběrák ladně odepneme z magnetu, vyklapneme jednou rukou a rybu dáváme do podběráku. Vhodný pro malé rybářsky. 

typ sítě pogumovaná nebo polyesterová
hloubka sítě 32 cm
oko sítě 5 x 6 mm
rozměr rámu 32 x 45 cm
délka podběráku 142 cm
transportní délka  60 cm
váha 355 g