rybarweb.cz

Delphin Taška Space Photo and Video C2G

Zajímavý kus Delphin Taška Space Photo and od společnosti s předním postavením na trhu Delphin pohodlně získáte na našich stránkách za skvělou cenu! Na našich stránkách za 997 Kč.
EAN: 8586018503969
Delphin Taška Space Photo and
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
997

Ať už jste profesionální fotograf nebo vášnivý rybář, který s oblibou zaznamenává zážitky z výprav, taška Delphin SPACE Photo and Video je ideální volbou pro přenos a ochranu vaší techniky.

Delphin SPACE je označení pro exkluzivní sérii tašek z dílny značky Delphin. Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže.

Ať už jste profesionální fotograf nebo vášnivý rybář, který s oblibou zaznamenává zážitky z výprav, taška Delphin SPACE Photo and Video je ideální volbou pro přenos a ochranu vaší techniky.

Tato taška byla navržena s důrazem na bezpečnost, ochranu a praktičnost. Vnitřní prostor tašky je rozdělen pomocí hrubě polstrovaných přepážek, díky čemuž lze uložit kameru či fotoaparát spolu s příslušenstvím tak, aby nedocházelo k jejich vzájemnému kontaktu. Pomocí suchých zipů lze přepážky libovolně umisťovat, a tak přizpůsobit vnitřní prostor přesně podle vašich požadavků. Vnitřní stěny, víko ale i samotné přihrádky jsou polstrovány až 10mm silnou pěnou a potaženy jemnou textilií pro dosažení maximální šetrnosti k vašemu vybavení. Spodní strana tašky je z vnější strany opatřena pogumovanou vrstvou, která zamezí prostupu vlhkosti ze země a spolu s voděodolným povrchem chrání techniku při položení na mokrou či špinavou zem.

Kapsa ze síťoviny poskytuje prostor pro uložení drobného vybavení jako paměťové karty, nabíjecí kabely, či náhradní baterky. Praktická velká kapsa na přední straně navíc umožní uschovat další potřebné příslušenství. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy s taháčkem s logem Delphin. Tašku lze komfortně přenášet pomocí textilní rukojeti umístěné na víku tašky a nastavitelným polstrovaným popruhem pro nošení přes rameno.

Technické parametry:

  • Vnější rozměry: 32x27x22cm
  • Čistý rozměr vnitřního prostoru: 30x21x19cm
  • Počet přihrádek: 1-5
  • Rozměr přední kapsa: 26x15x5cm