rybarweb.cz

Delphin Prut Xerxes TeleFloat 360cm 30g

Unikátní a oblíbený výrobek Delphin Prut Xerxes TeleFloat 360cm s osvědčenou značkou Delphin můžete pořídit právě nyní trvale výhodně! Nyní pořídíte jen za 1 047 Kč.
EAN: 8586018490566
Delphin Prut Xerxes TeleFloat
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 047

Luxusní bolonézový teleskopický prut, postavený na pevném 24T blanku, který si poradí i s většími výzvami této rybolovné techniky. Po vysunutí dílů vzniká excelentně pracující celek s jemnou špičkou a pevným hřbetem prutu.

Luxusní bolonézový teleskopický prut, postavený na pevném 24T blanku, který si poradí i s většími výzvami této rybolovné techniky. Po vysunutí dílů vzniká excelentně pracující celek s jemnou špičkou a pevným hřbetem prutu. Kromě toho je matný černý blank velmi odolný a vyznačuje se také nízkou hmotností.

Tu oceníte zejména při časté manipulaci s prutem, která je při lovu na splávek nezbytná. XERXES disponuje lehkými jednostopkovými SIC očky, která jsou během transportu dokonale chráněna plastovým krytem dodávaným spolu s prutem. Na spolehlivé uložení navijáku bylo použito osvědčené sedlo, které téměř nezatěžuje blank a také přispívá k redukci celkové hmotnosti.

Manipulaci s prutem usnadňuje černá FullShrink rukojeť. Díky tomu výborně sedne do ruky a také se pohodlně drží i během chladných dní. Na konci je osazena ocelovým prvkem, který zamezuje jejímu poškození.

Pokud patříte mezi rybáře, kteří propadli kouzlu lovu se splávkem, tak XERXES je prut, který by ve vaší výbavě neměl chybět.

Technické parametry:
  • Počet dílů: 6
  • Průměr blanku nad rukojetí: 15 mm
  • Počet oček: 6
  • Transportní délka: 91,5 cm
  • Hmotnost: 170g
  • Rukojeť: Shrink tube
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 48,5 cm