rybarweb.cz

Delphin Přívlačový set ZanderSpin 230cm + 3T + 0,16mm

Tento diskontní kousek Delphin Přívlačový set ZanderSpin 230cm + od výrobce s dlouholetou historií Delphin seženete u nás právě extra výhodně. Aktuálně za 2 619 Kč.
EAN: 8586018511575
Delphin Přívlačový set ZanderSpin 230cm +
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
2 619

Chystáte se na lov dravých ryb, zejména candátů a nejste si jisti, jak správně zkombinovat vaši přívlačovou sestavu? Potom je tu právě pro vás set Delphin ZanderSPIN.

Chystáte se na lov dravých ryb, zejména candátů a nejste si jisti, jak správně zkombinovat vaši přívlačovou sestavu? Potom je tu právě pro vás set Delphin ZanderSPIN.

Základem tohoto setu je legendární prut Zandera. Štíhlý, rychlý a tuhý prut, který s vámi bude oddaně prohledávat útočiště candátů či jiných dravců. Při stavbě tohoto prutu jsme použili netradiční sedlo navijáku, které si vás ovšem okamžitě získá jedinečným komfortem. Blank je postaven z 30T uhlíku a po celé délce je osazen vysoce kvalitními očky značky Seaguide ve zlaté edici, které se výborně hodí k matnému černému designu s tyrkysovými detaily. Delphin Zandera si bezvadně rozumí se širokým spektrem nástrah, ale prut si nejvíce užijete při lovu s jigy a gumovými umělými nástrahami!

Naviják s přední brzdou CARBONIX excelentně doplňuje prut Zandera. Jeho tělo je vyrobeno z karbonu, což zaručuje jeho nízkou hmotnost a vysokou pevnost či odolnost vůči mechanickému poškození. O redukci hmotnosti se v tomto případě starají i odlehčené části jako cívka, rotor či klička. O plynulý chod se stará spolehlivý mechanismus se šesti kuličkovými ložisky (5+1) a převodovým poměrem 5.1:1.

Kovová klika je osazena pogumovaným madlem, díky čemuž je velmi příjemná na dotek a svým ergonomickým tvarem ideálně sedne mezi prsty.

Důležitou součástí kompletního setu je i kvalitní přívlačová šňůra jako je Delphin ZANDERA. Tato šňůra je pletená z 8 PE vláken, přičemž má dokonale kulatý průřez s velmi jemným povrchem. Díky těmto vlastnostem očky prutu doslova „klouže“ a umožňuje okamžitý kontakt s nástrahou. Kromě toho disponuje již při malém průměru výbornou nosností a oděruvzdorností. Specifická červená fluo barva zajišťuje její dobrou viditelnost v jakýchkoli podmínkách, i při nočním lovu. Nespornou devizou je její barevná stálost. Vlákna, ze kterých je šňůra pletená jsou vyrobena z barevného granulátu, což znamená, že barva nemůže vyblednout ani po dlouhodobějším používání, tak jak se to u šňůr běžně stává.

Technické parametry: