rybarweb.cz

Delphin Naviják Agon 40S

Designový produkt Delphin Naviják Agon 40S od společnosti Delphin máte možnost koupit u nás levně! Zboží pořídíte teď u nás za 997 Kč.
EAN: 8586018466158
Delphin Naviják Agon
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
997

Feederový speciál! Tento příjemný naviják, který svými vyváženými vlastnostmi padne okamžitě do ruky, ocení hlavně rybáři lovící na feeder.

Feederový speciál! Tento příjemný naviják, který svými vyváženými vlastnostmi padne okamžitě do ruky, ocení hlavně rybáři lovící na feeder. Příjemný a hladký chod bez jakýchkoliv rušivých elementů, ideální kapacita vlasce uloženého na mělké cívce a optimální převodový poměr 5.1:1 jsou atributy, na kterých AGON staví své pilíře. V balení naleznete hlavní mělkou kovovou a náhradní plastovou cívku. Nabízíme i možnost dokoupení dalších kusů kovových cívek podle potřeby. Navíc, brzda tohoto navijáku obsahuje karbonové podložky! To zvyšuje její účinnost a nemění charakter ani v extrémních výkyvech počasí. Klika je také kovová a má madlo, které se drží velmi komfortně i po hodinách používání. Pro případ ztráty je v balení navíc jeden kus šroubku, který drží kliku. Citlivá a přesně dávkovatelná horní brzda je už jen příjemným bonusem. AGON okouzlí i designem barev v kombinaci elegantní černé, decentní červené a kovové stříbrné. Tento naviják dokáže poskytnout velké množství zážitků za nadmíru příznivou cenu.

Technické parametry:
  • Model: Delphin AGON 40
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.18 / 290, 0.20 / 230, 0.22 / 160
  • Převodový poměr: 5.1:1
  • Počet ložisek: 5 + 1
  • Hmotnost: 320g