rybarweb.cz

Delphin Ledvinka Townz Space C2G

Akční a ve slevě výrobek Delphin Ledvinka Townz Space od značky se zárukou kvality Delphin pohodlně pořídíte tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Teď za akční cenu 374 Kč. EAN: 8586018007290
Delphin Ledvinka Townz Space
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
374
Popis produktu

Delphin SPACE je označení pro exkluzivní sérii tašek z dílny značky Delphin. Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže.

Delphin SPACE je označení pro exkluzivní sérii tašek z dílny značky Delphin. Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže.

Townz SPACE C2G je prostě prudce-stylová záležitost na ryby i do města. Jedná se o praktickou ledvinku s délkově nastavitelným popruhem, pomocí kterého ji můžete nosit na rameni i kolem pasu.

Ledvinka poskytuje dostatečný prostor pro uschování různých věcí, které potřebujete mít vždy po ruce jako například mobil, klíče či peněženku. Také ji však bez problémů umíte využít k uskladnění drobné rybářské výbavy či bižuterie. Své využití v rybářském světě najde i při zakrmování, kdy si do ní můžete dát například určité množství boiliesu a snadno s ním plnit kobru.

Polstrování na zadní straně podstatně zvyšuje pohodu při nošení a zároveň zabraňuje nepříjemnému tlačení předmětů o vaše tělo. Samozřejmostí je vysoce kvalitní zip se dvěma běžci, na kterých vyniká logo značky Delphin.

Technické parametry:

  • Rozměr ledvinky: 39x16x9 cm
  • Délka popruhu: 25-125cm

Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme ho číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.