rybarweb.cz

Vagner Návazcová šňůra Hook Leader Slime Line Camu 25m – 0,80mm 25m

Povedený kousek Vagner Návazcová šňůra Hook Leader Slime Line Camu od skvělého výrobce Vagner Fishing lze získat již dnes ve slevě. V akci za cenu 319 Kč.
Vagner Návazcová šňůra Hook Leader Slime Line Camu

Od návazcových pletených šňůr se s nástupem kvalitní vlasců v posledních letech hodně upustilo. Přesto však patří k nutné výbavě většiny sumcařů. 

Od návazcových pletených šňůr se s nástupem kvalitní vlasců v posledních letech hodně upustilo. Přesto však patří k nutné výbavě většiny sumcařů. Pletené šňůry se používají k výrobě různých kombinovaných návazců a taktéž v případech, kdy potřebujeme maximální pevnost na minimální délce návazce. Vlasce mohou být sebekvalitnější, ale na maximální nosnost pletených šňůr se nikdy nedostanou.

 

Naše návazcové šňůry jsou vyrobeny z nejkvalitnějších super 8 PE japonských vláken. Jsou vysoce odolné proti oděru a jejich nosnost je koncipována na největší sumce na území Evropy. Tyto návazcové šňůry byli úspěšně testovány i při lovu jiných trofejních sladkovodních a mořských ryb. Šňůra je v barvě přírodní tmavé kamufláže. Můžete si vybrat z průměrů 0,80mm, 1,00 mm a 1,20 mm. Všechny průměry na cívce v délce 25 metrů.