rybarweb.cz

Suretti Deštník s bočnicí Full cover 2man 3,2m

Výjimečný výrobek Suretti Deštník s bočnicí Full od známého dodavatele Suretti snadno můžete získat právě dnes za příznivou cenu! K sehnání zrovna v akci za 2 779 Kč.
Suretti Deštník s bočnicí Full
Zjistit dostupnost »
Značka: Suretti
2 779

Deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět pomocí kovového CNC kloubu.

Deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět pomocí kovového CNC kloubu. Žebra jsou z ocelových drátů 1,6 m dlouhých, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskopická s novým, velmi spolehlivým adaptérem, který vnitřní trubku svírá po celém obvodě.

Deštník vzhledem ke své velké ploše není vhodný do větrného počasí. Pro zvýšení stability lze použít set na podporu deštníku.

Rozměr stran rozloženého deštníku je 2,2 x 2,2 m, výška bočnice 140cm. Do vnitřního prostoru lze s přehledem umístit dvě lehátka standartních rozměrů. Vchodové dveře mají slídové okno a lze je srolovat.

  • Transportní délka je 1,58 m, váha 5,1 kg.
  • Deštník je dodáván v přepravním obalu.
  • Odepínatelné bočnice