rybarweb.cz

Starbaits Lehátko Bed Chair Flat 6leg

Tento velmi oblíbený produkt Starbaits Lehátko Bed Chair Flat od známého dodavatele Starbaits můžete sehnat teď za příznivou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 2 849 Kč.
Starbaits Lehátko Bed Chair
Zjistit dostupnost »
Značka: Starbaits
2 849

Lehké lehátko s pevnou konstrukcí vyrobenou z leteckého hliníku. Velice pevné a odolné, ale přitom ultra lehké! Matrace je silně polstrovaná a obsahuje termální vrstvu. Spací středová část s hřejivým fleecem na povrchu je vypolstrovaná pěnou nejvyšší kvality.

Lehké lehátko s pevnou konstrukcí vyrobenou z leteckého hliníku. Velice pevné a odolné, ale přitom ultra lehké! Matrace je silně polstrovaná a obsahuje termální vrstvu. Spací středová část s hřejivým fleecem na povrchu je vypolstrovaná pěnou nejvyšší kvality. Povrchová tkanina je velice odolná. Matrace není k lehátku připevněna gumami, ale napevno. Díky tomu je spánek pohodlnější a i při dlouhodobém užívání nedojde k proležení lehátka.

Lehátko neobsahuje kloub a je tedy možné spát zcela v rovině. Výšku pod hlavou lze regulovat vysunutím nožiček. Lehátko má 6 teleskopických noh s širokými patkami proti zapadání pro jeho maximální stabilitu a komfort pro spaní.

  • Rozměry d x š x v 204x75x32-40 cm
  • Transportní rozměry š x v x h    75x70x28
  • váha 8,1 kg
  • nosnost 150 kg