rybarweb.cz

Rapala Taška LureCamo Magnum Tackle Bag

Zcela unikátní kus Rapala Taška LureCamo Magnum Tackle od společnosti Rapala jednoduše můžete získat u nás právě za výprodejovou cenu! Akční cena již od 2 159 Kč.
Rapala Taška LureCamo Magnum
Zjistit dostupnost »
Značka: Rapala
2 159

Prostorná taška na veškeré potřebné vybavení. Vyrobena z voděodolného materiálu s oblíbeným maskovacím vzorem, dno a víko tašky je z lisovaného EVA materiálu. Do tašky se vejde sedm krabiček na nástrahy velikosti 3700 plus jednu krabičku 3600 lze upevnit na víko tašky.

Prostorná taška na veškeré potřebné vybavení. Vyrobena z voděodolného materiálu s oblíbeným maskovacím vzorem, dno a víko tašky je z lisovaného EVA materiálu. Do tašky se vejde sedm krabiček na nástrahy velikosti 3700 plus jednu krabičku 3600 lze upevnit na víko tašky. Přední kapsa se zipem je snadno přístupná, má úložný prostor na spoustu nástrojů a na vlasce s praktickým otvorem k jejich protažení. Samozřejmostí jsou D-kroužky k přicvaknutí dalších nástrojů.

Na spodní straně víka je průhledná kapsa na zip, po stranách další prostorné kapsy, které zároveň slouží jako držáky na pruty či podběráky. Polstrovaný ramenní popruh lze stáhnout na pouhé odnosné ucho.

Fotografie jsou ilustrační, krabičky ani jiné vyobrazené vybavení nejsou součástí tašky.