R-Spekt Peněženka limited edition Black

Akční a ve slevě produkt R-Spekt Peněženka limited edition Black značky R-Spekt snadno pořídíte zrovna ve slevě. Aktuálně v akci za 229 Kč
Cena: 229 Kč

Peněženka R-SPEKT limited edition BLACK je určena svým jednoduchým provedením a velikostní kapacitou především na kratší výpravy, kde oceníte v terénu hlavně její skladnost a mimo jiné také praktické pevné poutko pro pohodlné nošení v ruce a snadné zavěšení např. v bivaku nebo ke křeslu či lehátku.

Peněženka R-SPEKT limited edition BLACK je určena svým jednoduchým provedením a velikostní kapacitou především na kratší výpravy, kde oceníte v terénu hlavně její skladnost a mimo jiné také praktické pevné poutko pro pohodlné nošení v ruce a snadné zavěšení např. v bivaku nebo ke křeslu či lehátku. Ať už budete kdekoliv potřebovat mít stále při sobě nějakou hotovost či kartu, nemusíte díky naší peněžence s sebou tahat kompletní neskladnou dokladovou zásobárnu a riskovat tak ztrátu drahocenných dokladů v terénu.

Peněženka R-SPEKT limited edition BLACK je kompletně polstrovaná a tím pádem také pohodlná, její obsah vás tedy nebude tlačit ať už si ji uložíte kamkoliv a nebude vás omezovat v pohybu. Díky uzavírání na zip také nehrozí nechtěné vypadnutí obsahu uvnitř peněženky. Dokonale poslouží také dětem, ať už budou sedět u vody nebo ve škole.

  • Barevné provedení: černá barva s logem R-SPEKT limited edition a motivy kapra
  • Materiálové složení: 100% voděodolný nylon / 3D pěnový polyester
  • Rozměry: 14 x 9 x 1cm

Další produkty z kategorie Ostatní doplňky

Další produkty od výrobce R-Spekt


Top