rybarweb.cz

R-Spekt Kulich Slouch beanie style limited edition smetanový

Tento kvalitní kus R-Spekt Kulich Slouch beanie style limited edition od populárního výrobce R-Spekt jde sehnat zrovna dnes extra se slevou! Ve skvělé akci za 199 Kč.
EAN: 8592981000749
R-Spekt Kulich Slouch beanie style
Zjistit dostupnost »
Značka: R-Spekt
199

Ostrý anglický styl mladých kaprařů se dotknul i některých českých rybářů, kterým není lhostejný jejich kaprařský vzhled, a snaží se cítit vždy v pohodě a to nejen u vody.

Ostrý anglický styl mladých kaprařů se dotknul i některých českých rybářů, kterým není lhostejný jejich kaprařský vzhled, a snaží se cítit vždy v pohodě a to nejen u vody. Měkoučký „SLOUCH BEANIE STYLE“ kulich je typickým doplňkem rybáře či rybářky vyznávající právě tento styl.

Je to ideální pokrývka hlavy v chladnějších měsících roku, ale současně i vynikající doplněk na běžné noční spaní ve spacáku, kdy chráníte největší úniky tepla z těla. Lze jej natáhnout díky dostatečné velikosti i přes zákrční část a chránit si tak krk, nebo lze do něj schovat velké množství vlasů, pokud jste vyznavači punku a rocku. Kulich se vyznačuje jemným žebrovaným úpletem a je velmi příjemný na dotek. Můžete jej s klidem nosit i v rušném víru velkoměsta a stále být „in R-SPEKT styl“.

  • Barevné provedení: černý kulich
  • Materiálové složení: 100% sot touch akryl
  • Nabízíme ve velikostech: UNI