rybarweb.cz

Prologic Taška Element Storm Safe Cool & Air Dry Bait Bag 1 Large 12L

Tento kvalitní produkt Prologic Taška Element Storm Safe Cool & Air od skvělé značky Prologic je k dostání zrovna za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 1 074 Kč.
EAN: 5706301728227
Prologic Taška Element Storm Safe Cool & Air
Zjistit dostupnost »
Značka: Prologic
1 074

Naše nové chladicí tašky na návnady Element Storm-Safe jsou vyrobeny tak, aby odpuzovaly vodu a udržovaly jejich obsah v chladu, suchu a čistotě.

Naše nové chladicí tašky na návnady Element Storm-Safe jsou vyrobeny tak, aby odpuzovaly vodu a udržovaly jejich obsah v chladu, suchu a čistotě.

Dokáží odolat i těm největším bouřím, které matka příroda dokáže vybičovat. Kombinace našeho mimořádně odolného camo EVA materiálu na vnější straně a chladicí izolační vrstvy na vnitřní straně zajišťuje, že vaše návnady zůstanou déle čerstvé a nedotčené nepřízní počasí ani otravnými hlodavci.

Tašky na návnady jsou víceúčelové a obsahují integrované síťové vaky, které jsou ideální, pokud potřebujete přepravovat své boilies a u vody jej při delších vycházkách nechat dosušit. V řadě jsou k dispozici dva modely, dodávané buď s jedním velkým, nebo se dvěma středně velkými síťovými vaky, takže si můžete vybrat tu verzi, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

  • Extra odolný EVA materiál
  • Chladicí izolační vrstva
  • Integrované sušicí síťové vaky
  • Ergonomická transportní poutka
  • Antikorozní zipy s vysoce viditelnými táhly
  • Objem 12 litrů