NGT Světlo Bivvy Light L

Akční výrobek NGT Světlo Bivvy Light L pocházející od značky NGT jednoduše získáte na našich stránkách za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 699 Kč
Cena: 699 Kč

Anglická značka NGT přichází s inovativním světlem do bivaku s dálkovým ovládáním, a k tomu také s možností využití jako powerbanku. Světlo je plně voděodolné, a proto se dá také využít i při focení  a natáčení úlovků v dešti. Součástí balení světla je intuitivní dálkové ovládání pro jednoduché použití. Velkou výhodou světla jsou jeho kompaktní rozměry, díky kterým se vám vejde do jakékoliv rybářské výbavy. Pro využití powerbanky a nabíjení byly použity standardní USB konektory, kompatibilní s většinou zařízení. Velkou předností je také možnost magnetického uchycení světla na plášť bivaku.

Technické parametry: Kompaktní rozměry: 21 x 3.5 x 3.5cm Voděodolnost Svítivost: jasně bílé světlo – 2 intenzity Noční červené světlo – stálé, blikající Možnost magnetického uchycení Doba svítivosti až 60 hodin dle podmínek Baterie Lithium 2600mAh, 3.7V Balení obsahuje USB kabel Dálkové ovládání je součástí balení (baterie neni součástí balení)

Další produkty z kategorie Světla do bivaku

Další produkty od výrobce NGT


Top