rybarweb.cz

Nash Taška Scope OPS R6 Transformer

Kvalitní a žádaný kus Nash Taška Scope OPS originál od značky Nash je k sehnání právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 5 899 Kč.
Nash Taška Scope OPS
Zjistit dostupnost »
Značka: Nash
5 899
Popis produktu

Ta nejkrásnější možnost, jak přepravovat tři 6 stopé sestavené pruty. Design klasické tašky s vyztuženým EVA víkem a dostatečným prostorem pro všechno vybavení.

Ta nejkrásnější možnost, jak přepravovat tři 6 stopé sestavené pruty. Design klasické tašky s vyztuženým EVA víkem a dostatečným prostorem pro všechno vybavení. Když pruty vyjmete, dvě hlavní komory Vám poskytnou místo na všechny potřebné věci. Větší komora slouží pro rybářské vybavení a menší má kvalitní termoizolační vložku, takže je vhodná pro uskladnění návnad, jídla anebo třeba mléka do kávy a čaje. Tři dlouhé vnější kapsy na zip slouží pro uložení podběráku, vidliček a hrazd. Tři polstrované kapsy na opačné straně jsou na uložení větších věcí a EVA kapsa na víku slouží pro pěněženku, klíče a další cennosti. Transformer je hlavně o univerzálnosti. Můžete ho vozit na plocho na vozíku, přenášet pomocí poutek anebo díky popruhům na ramena nosit jako klasický batoh. Když popruhy nepoužíváte, můžete je bezpečně překrýt zazipovaným nepromokavým přehozem.

  • Přibližné rozměry: 90cm (L) x 49cm (W) x 20cm (D)