rybarweb.cz

Mikbaits Plovoucí Boilie Spiceman WS1 Citrus 250ml – 14mm

Výjimečný a žádaný produkt Mikbaits Plovoucí Boilie Spiceman od značky s dobrým jménem Mikbaits lze koupit již dnes trvale výhodně. Momentálně v akci za 250 Kč.
EAN: 8595602239979
Mikbaits Plovoucí Boilie Spiceman WS1 Citrus

Pop-up WS1 a WS2 ve 14mm je velmi atraktivní nástraha, použitelná jak samostatně, tak v kombinaci s WS2 nebo jiným boilie na panáčka. 

Pop-up WS1 a WS2 ve 14mm je velmi atraktivní nástraha, použitelná jak samostatně, tak v kombinaci s WS2 nebo jiným boilie na panáčka. Jeho výrazná barva zdálky přitahuje pozornost ryb, silné atraktivní aroma láká k nasátí a tím i záběru. Fluo pop-up mají optimální tuhost a dlouhodobou schopnost plavat. Jejich zpracování je zcela nadstandardní. 14mm pop-up doporučujeme k boilie 16 až 24mm. Je použitelné celoročně, tedy i ve velmi chladných obdobích. Pop-up byste neměli máčet v dipech, zvlášť ne dlouhodobě, jinak by mohlo ztratit plovoucí schopnosti. Pro zatraktivnění nebo oživení můžete krátce postříkat Pop-up sprayem. Při nastražení taktéž je taktéž můžete obalit ve Fluo paste nebo pokapat Fluo plasmou.