rybarweb.cz

Mikbaits Amino komplet 50ml – Jahoda Exclusive

Tento akční výrobek Mikbaits Amino komplet 50ml - Jahoda od společnosti Mikbaits lze pořídit u nás nyní v akci. Nabídky již od 99 Kč.
EAN: 8595602235247
Mikbaits Amino komplet 50ml -

Amino Komplety Mikbaits jsou komplexní tekutou složkou určenou především pro výrobu boilie. Dají se použít i jako velmi silný dip či booster.

Amino Komplety Mikbaits jsou komplexní tekutou složkou určenou především pro výrobu boilie. Dají se použít i jako velmi silný dip či booster.

Obsahují prvotřídní esence, tekuté potravy, tekuté extrakty a případně i esenciální oleje a rybí oleje. Jsou zcela totožné s AK, z kterých vyrábíme boilie. Dávkování je 50ml AK na 1kg boilie směsi. Není nutné a ani nedoporučujeme je nějak dál upravovat či doplňovat, mohlo by dojít k předávkování některých složek.

Jahoda exklusive je nádherně vonící AK s prvotřídní jahodovou esencí, obsahuje však i kořeněné a masové tekuté potravy, což mu dodává atraktivitu i pro velké kapry. Použitelné celoročně do všech směsí, zejména k mixu Krvavý Huňáček.

Krab&Sardinka je silné AK s chutí a vůní mořských ryb a živočichů s kořeněným podtónem. Působí poměrně selektivně, ale zároveň přináší i mnoho záběrů. Hodí se do všech směsí a je použitelné od jara do podzimu.

Magická oliheň je legendární AK s originální britskou esencí Squid&Octopus, která psala dějiny kaprařiny a ani nyní nic neztrácí na své síle. Je určená především do stejnojmenné směsi, ale lze ji s úspěchem použít i do všech ostatních mixů. Nejlépe od začátku května do půlky října.