rybarweb.cz

Korda Bunda Kore Drykore Jacket Olive – L

Tento neodolatelný kus Korda Bunda Kore Drykore Jacket Olive od známého výrobce Korda lze koupit nyní v akci! Momentálně k dispozici za 3 862 Kč.
Korda Bunda Kore Drykore Jacket
Zjistit dostupnost »
Značka: Korda
3 862

Naše zbrusu nová nepromokavá bunda DRYKORE je prodyšná, má lehkou vnější povrchovou úpravu vyrobenou z prvotřídní 15K tkaniny a je tak lehká, že si sotva všimnete, že ji máte na sobě.

Naše zbrusu nová nepromokavá bunda DRYKORE je prodyšná, má lehkou vnější povrchovou úpravu vyrobenou z prvotřídní 15K tkaniny a je tak lehká, že si sotva všimnete, že ji máte na sobě.

  • Dostupné v olivové a černé barvě

WATERPROOF – Bunda DRYKORE vás udrží v naprostém suchu a nebude vám bránit v ničem – ať už jde o nahazování, zdolávání ryb nebo dokonce šplhání po stromech. 15K hydrofilní membrána, která je podlepena dokonale utěsněna ve švech, zajišťuje, že je zcela vodotěsná, i když vás náhodou překvapí přívalový déšť nebo sněhová bouře.

WINDPROOF – I když je určen k nošení přes svrchní část oděvu během chladnějších měsíců,i přes to hraje také velkou roli při udržování tepla, protože je dokonale odolná vůči větru, dokonce ani ta nejsilnější vichřice se přes ní nedostane.

STRETCH FIT – High-tech tkaný materiál, který jsme použili, je odolný proti vodě a větru a poskytuje výjimečné pohodlí spolu s velmi pružným materiálem, což znamená, že zatímco bunda byla navržena tak, aby zabránila průniku deště nebo větru, také umožňuje získáte úplnou svobodu pohybu a vy tím nebudete nijak omezeni, pokud jde o rybolov.

Bunda DRYKORE prošla rozsáhlým testováním, aby bylo vše dokonalé, za poslední dva roky jste jistě viděli Dannyho a jeho tým v našich videích. Jedná se o originální vlastní design, na který během celého procesu dohlížel Danny F který má velkou zásobu inovativních desighnových prvků v rukávu .

Límec je dostatečně vysoký, aby nedocházelo k profouknutí, to také zabrání tření zipu o obličej nebo bradu, což vás udrží v naprostém komfortu. Integrovaná kapuce je nastavitelná pomocí stahovacího klipu v zadní části kapuce, tak aby se perfektně přizpůsobila čepicím, a také aby byla dostatečně těsná, tak aby chránila před větrem . Kromě toho se vyznačuje tuhým vrcholem, který ji nejen pomáhá udržovat tvar, ale také odvádí vodu, aby stékala po stranách, místo aby kapala dolů na tvář.

Je tvarován kolem pasu tak, aby byl vzadu delší, což znamená, že vás stále udrží