rybarweb.cz

Hotspot Design Mikina Zander Obsession ZIP – L

Hodně žádaný produkt Hotspot Design Mikina Zander Obsession od přední značky Hotspot Design můžete získat právě nyní na našich stránkách extra výhodně. Výhodně za super cenu 1 999 Kč.
EAN: 8056459897304
Hotspot Design Mikina Zander Obsession

Luxusní
stylová
mikina
pro
všechny
milovníky
lovu
candátů!

Luxusní stylová mikina pro všechny milovníky lovu candátů!

Velmi měkká, hřejivá a stylová mikina s kapucí na zip, vyrobena z odolného materiálu, v moderním a fit střihu. Ideální pro všechny příznivce lovu candátů. Stylové zelené pruhy umístěné na levém rukávu i na kapuci jsou spojeny s řadou dalších detailů – vnitřní kapucí a šňůrkami v kontrastní barvě, grafikou na hrudi.

Grafika candáta vyobrazena na vnitřní straně kapuce, gumové logo HSD umístěné na pravé straně rukávu, kapsy jsou na zip a poskytují dostatečný prostor pro obě ruce. Kvalita a detaily jsou vysoko nad vaším největším očekáváním.

Produkty Hotspot jsou vhodné nejen pro rybolov, ale i pro běžné oblékání. Toto trendové oblečení snese srovnání s nejznámějšími módními značkami. Jeho znakem je maximální kvalita ve všem, co se týká designu, stylového oblékání, kvality materiálů a výrobních procesů.

HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií. Mikina je předeprána, aby se minimalizovalo smršťování, takže se na ni můžete spolehnout po dlouhá léta nošení. Lze ji využít i k běžnému nošení. Je z pevného materiálu, teplá a ideální pro chladné dny.

Charakteristika výrobku: Materiál: 80% bavlna a 20% polyester, 280gsm.

Návod na praní tepláků: Pro dlouhodobé udržení kvality tkaniny se doporučuje prát a žehlit oděv pouze na rubové straně při teplotě ne vyšší než 30°.