rybarweb.cz

Giants Fishing Spací pytel 5 Season Maxi XS Sleeping Bag

Tento akční produkt Giants Fishing Spací pytel 5 Season od top značky Giants Fishing máte možnost pořídit u nás právě levně. Aktuálně v akci od 2 699 Kč.
EAN: 8592673222190
Giants Fishing Spací pytel 5 Season

Tento
spací
pytel
byl
velmi
pečlivě
vyvíjen,
a
byly
na
něj
použity
ty
nejlepší
a
nejmodernější
materiály.

Na vnější vrstvu, byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „ Peach Skin “ broskvová kůže. Tento materiál má tyto vlastnosti, je nepromokavý a dýchatelný.

Plně prošívaný microfleece černé barvy je vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort. Ve vnitřní části spacího pytle naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon. Pod hlavou je na zip odnímatelný polštářek, který zajistí opravdový komfort. Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou ze spodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb. Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Nově jsou u tohoto modelu překryty boční zipy z vnější strany, aby se zabránilo nežádoucímu úniku tepla. Spací pytel je dodáván s přenosnou taškou.

  • Rozměry: 215x100x8cm
  • Přepravní rozměry s taškou:
  • Hmotnost: 4,8kg
  • Tepelný komfort: -15C
  • Extrém do: – 20C