rybarweb.cz

Flajzar Sada hlásičů NEON TX3 set 2+1

Oblíbený produkt Flajzar Sada hlásičů NEON od přední značky FLAJZAR pohodlně získáte momentálně na webu za výborné peníze. Nyní pořídíte za 5 425 Kč.
EAN: 8594073548146
Flajzar Sada hlásičů NEON TX3
Zjistit dostupnost »
Značka: FLAJZAR
5 425

FISHTRON NEON TX3Signalizátor záběru FISHTRON NEON TX3B, vyniká perfektním zpracováním a nejmodernější elektronikou. Samozřejmostí je integrovaný vysílač dálkového příposlechu s dosahem až 150 metrů.

FISHTRON NEON TX3
Signalizátor záběru FISHTRON NEON TX3B, vyniká perfektním zpracováním a nejmodernější elektronikou. Samozřejmostí je integrovaný vysílač dálkového příposlechu s dosahem až 150 metrů.

 

Dva jednoduché a snadno ovladatelné regulační prvky vám umožní nastavit všechny potřebné parametry signalizátoru, jako je hlasitost, citlivost (délku odvíjení vlasce) a výška tónu.

 

Ve vrchní části najdete multifunkční ovládací tlačítko, kterým signalizátor záběru nejen zapnete a vypnete, ale co víc? Rozsvítí také bílé poziční LED diody. Záměrně jsme je pro vás umístili do zadní části, zcela nahoru, aby vám po záběru osvítili i lovné místo. A to není vše. Jak sami zjistíte, výborně vám poslouží jako maják, díky kterému se rychle zorientujete v případě zavážení krmiva. Tuto výhodu oceníte především za špatné viditelnosti nebo v noci.

 

Signalizátor záběru má integrovaný senzor okolního osvětlení, který zajišťuje inteligentní regulaci jasu podle světelných podmínek. Díky tomu se LED diody v noci ztlumí, aby neoslňovaly a naopak ve dne svůj jas zesílí.

 

Novinkou je také přijímač dálkového příposlechu, umožňující přijímat až šest zařízení. Spolupracuje nejen se signalizátory záběru FISHTRON NEONTX3, Q9-RGB TX, CATFISH TX3, ale umí vyhodnotit i poplach z bezdrátových čidel ALF3 a připojení dalšího vybraného příslušenství FLAJZAR. Jednoduchý, malý, dobře nositelný a s dlouhou výdrží baterie – to je nový přijímač FISHTRON RX SIX.

 

Základní vlastnosti signalizátoru záběru FISHTRON NEON TX3:
– Elegantní průsvitný design
– Stylová sloupcová LED signalizace
– Řada zářivých barevných variant
– Inteligentní regulace jasu
– Poziční LED diody „maják“
– Extrémně jednoduché ovládání
– Přijímač pro 6 zařízení
– Dosah až 150 metrů
– Unikátní konstrukce
– Nejmodernější elektronika
– Český výrobek
– Funkce MUTE
– ba