rybarweb.cz

Delphin Taška crossbody Area Urban Carpath

Tento kvalitní a levný produkt Delphin Taška crossbody Area pocházející od značky Delphin dostanete aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nabídka již od 498 Kč.
EAN: 8586018007337
Delphin Taška crossbody Area
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
498

Delphin AREA je špičkově zpracovanou sérií tašek určených pro kaprový rybolov v neopakovatelném designu CARPATH. Bezvadné šití, silné zipy, ergonomické střihy. To je Delphin AREA!

Delphin AREA je špičkově zpracovanou sérií tašek určených pro kaprový rybolov v neopakovatelném designu CARPATH. Bezvadné šití, silné zipy, ergonomické střihy. To je Delphin AREA!

Stylová crossbody taška, která rozhodně nenechá chladného žádného příznivce CARPATH kamufláže. Díky svým rozměrům je ideální pro uložení věcí, které je třeba mít vždy s sebou, jako například peněženka, mobil či klíče. Crossbody URBAN je vyrobena z kvalitního materiálu, odolného vůči vnějším vlivům. K tomu všemu je navíc celá taška polstrována měkkou výstelkou, která zaručuje dokonalou ochranu cenných věcí uvnitř. K ochraně přispívá také voděodolný a snadno omyvatelný materiál na spodní straně. Kromě hlavního úložného prostoru se zde nachází nenápadná, ale velmi praktická kapsa na zadní straně ale také menší kapsa vpředu. Díky tomuto provedení s více kapsami si můžete jednotlivé věci efektivně podělit a nevznikne vám tak mezi nimi zbytečný nepořádek.

O komfort během nošení se stará ramenní popruh nastavitelný v široké délkové škále, čímž tato crossbody sedne opravdu každému.

Technické parametry:

  • Celkové rozměry: 22x17x8cm
  • Rozměr přední kapsy: 18x12x2cm
  • Rozměr zadní kapsy: 15x15cm
  • Délka popruhu: 80-155 cm

Kamufláž CARPATH je unikátním a patentovaným designovým vzorem, který v sobě skloubil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprů, které tuto kamufláž tvoří. Tento jedinečný a neopakovatelný návrh pochází kompletně z dílny značky Delphin a posouvá hranice vašeho rybářského vybavení do zcela nové dimenze.