rybarweb.cz

Delphin Síťka Atoma Square Tunel – 50x40cm / 300cm

Kvalitní kousek Delphin Síťka Atoma Square Tunel - 50x40cm / od společnosti s úžasnou pověstí Delphin pohodlně získáte právě teď v nabídce za parádní cenu! Nyní nakoupíte za 1 496 Kč.
EAN: 8586018488396
Delphin Síťka Atoma Square Tunel -
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 496

Prémiová extra dlouhá přechovávací síťka navržená pro sportovní feeder, případně plavanou.

Prémiová extra dlouhá přechovávací síťka navržená pro sportovní feeder, případně plavanou. Pevné kovové obruče s rozměrem 50x40cm a celková délka až 300cm vytvářejí dostatečné velký prostor pro bezpečné přechovávání ryb.

Samotná síťka je vytvořena z velmi jemné a hustě pletené síťoviny s maličkými oky, díky čemuž budou úlovky uvnitř v bezpečí a nedojde například k potrhání ploutví a jiných nechtěných poranění. Navzdory své jemnosti je síťový materiál velmi pevný a odolný vůči prodření. Vrchní díl produktu je tvořen z vodě odolné látky a je barevně odlišen kvůli tomu, abyste měli vždy dokonalý přehled o poloze síťky i ve zhoršených povětrnostních podmínkách. Na první obruči je osazen konektor z pevného ABS plastu, který je pomocí otočného zajišťovacího systému možné nastavit do různých úhlů.

Díky tomu si síťku upevníte vždy do vhodné požadované polohy, ať už na rovný držák nebo na držák ve tvaru L. Konektor disponuje univerzálním závitem a bude tak pasovat na všechny feederové držáky od společnosti Delphin, ale i na většinu standardně vyráběných držáků a ramen na trhu.

Technické parametry:

  • Rozměr obručí: 50x40cm
  • Celková délka: 300cm, 400cm
  • Počet obručí: 7