rybarweb.cz

Delphin Prut Opium feeder Shrink 360cm 80g

Ve slevě produkt Delphin Prut Opium feeder Shrink 360cm od společnosti s úžasnou pověstí Delphin můžete pořídit v aktuální nabídce za outletovou cenu! Nyní pořídíte za 2 220 Kč.
EAN: 8586018467728
Delphin Prut Opium feeder Shrink
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
2 220

Druhá, vylepšená verze oblíbených feederových prutů OPIUM, které si během krátké doby získaly srdce všech nadšenců jemných špiček. Velmi štíhlý, avšak silný prut kategorie Light jsme postavili na 30T uhlíkovém blanku, který přesto, že je mimořádně tenký, zvládá souboj i s většími rybami při použití tenkých návazců.

Druhá, vylepšená verze oblíbených feederových prutů OPIUM, které si během krátké doby získaly srdce všech nadšenců jemných špiček. Velmi štíhlý, avšak silný prut kategorie Light jsme postavili na 30T uhlíkovém blanku, který přesto, že je mimořádně tenký, zvládá souboj i s většími rybami při použití tenkých návazců. Blank je osazen ověřenými očky přední americké značky SEAGUIDE. Při lovu s OPIUM V2 si vychutnáte jeho plnou parabolickou akci, ale díky použitému blanku se na něj můžete spolehnout na 100%. Vizuálně se prut velmi podobá jeho předchůdci, avšak přidali jsme pár detailů, které ho staví na vyšší úroveň. Na rukojeť jsme použili trvanlivý RUBBER CORK a její velkou část pokrývá příjemná NEO-FOAM v černé barvě. Charakter luxusu doplňuje FUJI sedlo. Nad ním se nachází ozdobný, ručně pletený vzor na karbonové pásce. Spoje jednotlivých dílů jsou zesíleny kovovými kroužky. Prut se dodává s třemi špičkami.

Technické parametry:
  • Model 360cm / 80g
  • Počet dílů: 3
  • Transportní délka: 126cm
  • Počet oček: 6
  • Hmotnost: 228g
  • Rukojeť: NEO-FOAM a RUBBER CORK
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 46cm